אודות ללמוד וללמד

אתר "ללמוד וללמד" הינו מודיעין ייחודי בנושא יהדות כאן תוכלו למצוא מידע נרחב על מרכזי לימוד יהדות בכל הארץ החל משיעורי תורה קטנים ועד למוסדות ישיבות בתי כנסת ומדרשות הגדולים והמובילים.

ללמוד וללמד הוקם בשנת תשס"ח (2008 ) ע"י קבוצת מתנדבים ופעילים בעולם היהדות והחזרה בתשובה במטרה לתת מידע אמין איכותי ואמין על מקומות לימודי תורה ויהדות בכל הארץ.

אנו ב"ללמוד וללמד" מאמינים כי לימוד יהדות חייב להיות באווירה טובה והתאמה מוחלטת לכל אחד ואחת ולכן שמנו דגש על גיוון מקומות לימוד, נושאי לימוד ושיטות לימוד. כל אחד יוכל למצוא את הסגנון המתאים החל בשיעור תורה או הרצאה ועד לימוד פרטני אחד על אחד בחברותא.

אנו ב"ללמוד וללמד" יודעים כמה חשוב ששעת הלימוד תהיה מהנה , מקדמת, חוויתי חשוב לנו כי מקום הלימוד יהווה קהילה תומכת ומקדמת ולכן הקמנו רשת חברתית של לימוד קהילתי בקבוצות ובזוגות . פרויקט הדגל שלנו הינו "החברותא" לימוד שבועי עם חבר אישי המלווה בתהליך חזרה בתשובה.

אנו מזמינים אתכם לטייל באתר, למצוא מקום לימוד המתאים לכם, ואם אתם מחפשים משהו יותר אישי (אחד על אחד( להצטרף לפרויקט החברותא שלנו

בכל שאלה או הערה נשמח אם תפנו אלינו office@ll144.co.il
מי אנחנו?
שיעורי תורה
ללמוד וללמד
ללמוד וללמד הינו אתר התנדבותי, מטרתינו לסייע במציאת שיעורים חברותא וקהילות תומכות למתחזקים, פרסום שיעורי תורה (לא מסחרי) באתר הינו חינם למטרת הכלל.